FőoldalEredmények2016. évi eredmények

2016. évi eredmények

2016.09.17-18 - Országos Többpróba Bajnokság - Székesfehérvár

A Békési DAC atlétái minden várakozást felül múltak Székesfehérváron, a 2016. évi többpróba országos bajnokságon. Ácsné Hortobágyi Anikó vezérletével, sportolóink 5 bajnoki éremmel tértek haza.

Share
Bővebben...

2016.09.10. - Magyarország 12 órás Ultrafutó Bajnoksága - Velence

Szeptember 10-én rendezték az ultrafutók 12 órás magyar bajnokságát Velencén. A résztvevőknek nem csak a távval, hanem az embert próbáló meleggel is meg kellett küzdeniük, ennek ellenére remek eredmények születtek a versenyen.

Share
Bővebben...

2016.09.04. - Szuper Liga döntő - Budapest Lantos Mihály Sportközpont

Szeptember első hétvégéje a Szuper Liga döntőjéé, már harmadik éve. Most Budapesten, a Lantos Mihály Sportközpontban rendezték, amely egy vadonatúj pálya, a versenyre készült el. És kék!

Share
Bővebben...

2016.08.19-20. - Budapest Nyílt Junior és Ifjúsági Bajnokság - Ikarus pálya

Augusztus 20-át az atléták versennyel ünnepelték. Budapesten, az Ikarus pályán fontos versenyt rendeztek Itt dőlt el, hogy ki kerül a Szuper Liga döntőjébe, illetve véglegessé vált ifjúsági és junior liga végeredménye.

Share
Bővebben...

2016.07.30-31. - 121. Felnőtt Atlétikai Országos Bajnokság - Székesfehérvár

Július utolsó hétvégéjén Székesfehérvár adott otthont a 121. Felnőtt Atlétikai Országos Bajnokságnak. A békési atlétákat a „hosszú” gátasok képviselték. Balasi Imre az első napon, az előfutamból 55.01-el, az ötödik helyen kvalifikálta magát a döntőbe, míg Nyeste Ágnes az erős mezőnyben, remekül futva, 1:03.53-al a negyedik helyen jutott tovább. Másnap a döntőben, Imre idei legjobb futásával, 54.16-al, a negyedik helyen végzett. Ági egy kis hibát követett el a hatodik gáton, de így is jó idővel, 1:03.95-el, a hatodik lett.