A weboldal cookie-kat (sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát.

FőoldalEredmények2015. évi eredmények

2015. évi eredmények

2015.09.24 - Sport XXI Dél-alföldi régió csapatverseny - Békéscsaba

A Sport XXI Dél-alföldi régiójának csapatversenyét Békéscsabán rendezték meg. Rengeteg gyereket mozgatott meg a verseny, amelyen a Békési DAC 32 atlétával képviseltette magát.

 

Az U11-es „A” csapatunk szerepelt a legjobban, akik negyedik helyen végeztek, mindössze három ponttal lemaradva a másodiktól. A csapat összeállítása: Csarnai Ádám, Bartyik Viktória, Öreg Mónika, Riglek Erik, Gelegonya Gergő, Zsibrita Vanda, Kiss Hanna, Bondár Balázs.

Share
Bővebben...

2015.09.19-20. - Újonc, Serdülő, Ifjúsági, Junior, U23-as és Felnőtt Többpróba Országos Bajnokság - Székesfehérvár

Székesfehérvár már másodszor adott otthont az újoncoktól felnőttekig megrendezett többpróba országos bajnokságnak.

Share
Bővebben...

2015.09.12-13. - Magyar Csapatbajnokság Döntő - Székesfehérvár

Székesfehérváron került sor a csapatbajnokság döntőjére.  A Békési DAC atlétái a Békéscsabai AC- val fogtak össze és Viharsarok néven versenyeztek. Összesítésben a remek negyedik helyen végzett csapatunk.

Share
Bővebben...

2015.09.06. - Szuper Liga Döntő - Debrecen

Szeptember elején Debrecenben ért véget a 2015. évi szuper liga sorozat. Itt tartották meg a döntőt, amelyre a legjobb nyolc versenyző kapott meghívást. A komoly pénzdíjakért folyó versenyben két atlétánk került be.

Balasi Imre 400 méteres gátfutásban (55.83) az ötödik, míg Nyeste Ágnes szintén 400 méteres gátfutásban (1:05.89) a hatodik helyen ért célba.

Share

2015.08.08-09. - 120. Felnőtt Országos Bajnokság - Székesfehérvár

Ismét Székesfehérvár rendezte a felnőtt országos bajnokságot. Egyesületünket két 400 méteres gátfutónk képviselte. 

Nyeste Ágnes ötödikként került az előfutamból a döntőbe, ahol kitűnő futással (1:03,87) megtartotta ezt a helyet. Balasi Imre negyedik helyen került a döntőbe, ahol szintén remek futással (53.69), éppen lemaradva a dobogóról, negyedik lett.

Share

2015.07.26 - Kaposvár Város Bajnokság Szuper Liga - Kaposvár

Július végén, Kaposváron, szuper ligás versenyt rendeztek.

A Békési DAC két gátfutóval vett részt a forró nyári napon.  Balasi Imre és Nyeste Ágnes is 400 méteres gátfutásban indult. Mind a ketten bronzérmet szereztek. Imre ideje 54.53, míg Ágié 1:06,18 volt.

Share

2015.07.11-12. - Serdülő és Újonc Országos Bajnokság - Budapest, Ikarus pálya

A serdülő és újonc országos bajnokságot, új helyszínen, Budapesten, az Ikarus pályán rendezték meg. Egyesületünket két fiatal gyaloglónk képviselte, akik nagyszerűen szerepeltek. Veres Barnabás új egyéni csúccsal (18:49,88) bronzérmes lett az újoncok között a 3 kilométeres távon. Szilágyi Emma a serdülők 3 kilométeres távján szintén egyéni csúccsal (19:24:08) a negyedik helyen ért célba.

Share

1. oldal / 4

Látogatottság