FőoldalEredmények2014. évi eredmények

2014. évi eredmények

2014.12.12. - SPORT XXI - Gyomaendrőd

Gyomaendrőd adott otthont a SPORT XXI. versenysorozat fedett pályás versenyének. Négy iskola versenyzői küzdöttek egymással a változatos, nagy versengést hozó feladatok során. Békéscsaba, Békés, Gyula, Gyomaendrőd fiataljai saját iskolájuk színeiben, U11 és U13 korcsoportokban versenyeztek.

A békésiek eredményei:

U13: 4. hely

U11: 4-5-6. hely.

Share
Bővebben...

2014.12.04. - Kölyökatlétika - Gyomaendrőd

Gyomaendrőd volt a házigazdája a soron következő Kölyökatlétikai Programnak. A városi Sportcsarnokban békéscsabai, gyulai, békési, gyomai gyerekek alakítottak vegyes csapatokat. Változatos helyszíneken, sok feladattal nagyon jó hangulatú verseny alakult ki. Az egymást nem ismerő csapattagok keményen hajtottak, buzdították, segítették egymást. A verseny jó hangulatban fejeződött be.

Share
Bővebben...

2014.09.28 - Országúti 10 kilométeres Országos Bajnokság - Szombathely

A kismaraton helyet került megrendezésre, idén először, az országúti 10 kilométeres országos bajnokság. Szombathelyen szép békési siker született. Az U23-as korosztályban a Békési DAC csapata - Botos Zsolt, Pásztor László és Kovács István - országos bajnoki címet szerzett.