FőoldalEredmények2013. évi eredmények

2013. évi eredmények

2013.11.03 - 6 órás Országos Bajnokság - Velence

Velencén rendezték meg a 6 órás országos bajnokságot. A tökéletes futó időben kezdődő, de viharos szélben és esőben befejeződő versenyen, a nők mezőnyében Gyebnár Éva, 66,211 kilométert teljesítve az ezüstérmet szerezte meg.

Share

2013.10.13 - Maraton Országos Bajnokság - Budapest

Október 13-án, Budapest legszebb részein, a Spar Maraton Fesztivál keretében rendezték meg a 2013. évi Maraton Országos Bajnokságot.

A kicsi, de lelkes békési különítmény, egyéni csúcsokkal fejezte be a versenyt, a nehéz pályán. Versenyzőink sikerrel küzdöttek meg a hirtelen jött meleggel is.

Share
Bővebben...

2013.10.13 - Ügyességi CSB - Budapest

Az év utolsó pályaversenyén, az Ikarus pályán megrendezett Ügyességi CSB-n, egy junior fiú gerelyhajító csapattal vett részt a Békési DAC. A Szűcs Sándor, Németh Attila, Turbucz Tamás és Baricsa István által alkotott csapat, az ötödik helyen végzett.

Share
Bővebben...

2013.10.02 - Forgtech Kupa - Békéscsaba

Október másodikán, a békéscsabai Tünde utcai atlétikai centrumba tartották meg a hagyományos Forgtech kupát.

A Békési DAC néhány atlétája figyelemre méltó eredményeket ért el az idény végén. A pénzdíjas férfi 200 méteren Balasi Imre második, míg Botos Zsolt harmadik lett. Darvasi Anett győzött 100 és 200 méteren is. Horváth Anikó a magasugrást, Pankotai Kinga a távolugrást nyerte meg. Remete Anna a serdülők 100 méterén diadalmaskodott.