FőoldalEredmények2010. évi eredmények

2010. évi eredmények

2010.09.29. - Diákolimpia Ügyességi Csapatbajnokság - Békéscsaba

Szeptember végén rendezték meg Békéscsabán a Megyei Atlétikai Ügyességi Csapat Bajnokságot. A remek időben megrendezett versenyen iskolánk hat csapattal, 18 tanulóval vett részt. Versenyzőink több mint fele még nem is indult atlétikai versenyen, így még inkább bravúr a sok szép eredmény.

Share
Bővebben...

2010.09.26. - Maraton OB - Budapest

Ezüstérmes a női maraton csapat az országos bajnokságon

A maraton mezőnyét 10 órakor Schmitt Pál köztársasági elnök indította el a Hősök terén. Az eső már ekkor is esett, ám igazán 12 óra után lett intenzívebb, ami nagyon megnehezítette a futók dolgát. Olyan hírességek küzdötték végig a távot, mint Dariusz Michalczewski, Erdei Zsolt és Kovács István váltóban vagy a teljes távot teljesítő szlovák külügyminiszter Mikulás Dzurinda.

A Békési DAC lányai csapatban a ragyogó második helyet érték el. Mind a hárman egyéni csúccsal teljesítették a távot a mostoha időben. 476 hölgy futotta végig a 42 kilométert, Balogh Julianna 3:27:48-al a 11., dr. Krasznai Adrienn 3:31:42 –el a 13. és Gyebnár Éva 3:41:43-al a 15. lett.

Edző: Kovács Károly